عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
عروس خانم
عروس خانم

عروس خانم

جزیره سنگی Mont Saint Michel located در فرانسه که اولین ساختمان آن در سال ۷۰۹ میلادی بنا نهاده هم کانون به عنوان یکی از جاذبه های توریستی آن کشور شناخته می شود. قطر جزیره یک کیلومتر و ارتفاع آن از سطح دریا ۹۲ متر است.جمعیت شهر ۸۰ نفر است که ۵۰ نفر آنان دیرنشین هستند

.این جزیره که در قرن 8 میلادی بنا شده دارای استحکامات نظامی محکمی بوده و ترکیب ساختاری آن نمونه ای از جامعه فئودالی آن زمان در فرانسه را به تصویر می کشد.

مونت سنت میشل یکی از نمادهای فرانسه بوده و به عنوان میراث یونسکو بیش از 3 میلیون بازدید کننده در سال به خود اختصاص داده است.

در بالا صومعه، در پایین تر صاحبان کسب و کار مثل مغازه داران، و در پایین تر ماهیگیران و کشاورزان خانه داشته و زندگی می کردند.

این هفته بالا امدن آب دریا باعث شد بعد از 134 سال اطراف این جزیره را کاملا آب فرا گیرد.

گردآوری توسط گروه عروس

لباس مدل اسکارلتی از نام بازیگر نقش اصلی فیلم بربادرفته که اسکارلت نام داشت گرفته شده است . در این فیلم اسکارلت لباسی فوق العاده زیبا با دامنی پر چین و طبقه ای برتن داشت .

در بین مردم ما این نوع مدل دامن پرچین به مدل اسکارلتی معروف شده است و برای لباس عروس بسیار زیبا و جذاب است.

 

 

 

 

 

 

 

لباس عروس اسکارلتی

نوشته شده توسط : گروه عروس

اگر لاغر هستید وهنوز کت وشلوار مورد پسندتان را پیدا نکردید، دیگر نگران نباشید، این چند مورد را در خرید کت وشلوارتان در نظر داشته باشید تاهمه شیک پوش بودنتان را تصدیق کنند.

رنگ کت وشلوار:کاملا بدیهی است که رنگ های روشن شما را چاق تر نشان میدهد پس بهتراست از رنگ های روشن انتخاب کنید جنس پارچه نیز اگر براق باشد باعث درشت نمایی شما می شود

تعداد دکمه کت: کت تک دکمه برای مردان لاغر اندامی که می خواهند شیک به نظر برسند بسیار مناسب است. اگر شما قصد خرید کت یک دکمه را دارید در نظر داشته باشید که این کت برای بسیاری از موقعیت ها مناسب نیست.اما برای شما در شب عروسیتان از بهترین گزینه هاست.

 

چاک کت:افراد لاغر با قد بلند باید از کت دو چاک استفاده کنند چون اکثرا" افراد لاغر کمر باریکتری نسبت به شانه شان دارند و استفاده از کت دو چاک باعث تناسب بیشتری بین کمر و شانه شان می شود و اصطلاحا" از لق زدن پایین کت می توانند جلوگیری نمایند. دراپ مناسب این اندام شماره 8 میباشد.

این موارد را نیز فراموش نکنید


1. دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند. اگر يکي از رنگ‌هاي تيره را براي کت و شلوار دامادي‌تان انتخاب کرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاکستري روشن برويد

2.یادتان نرود کراوات باریک نزنید .

3.خرید کردن هنگام غروب آفتاب، باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید، پس مراقب باشید تا حد امکان از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید.

 

تهیه شده توسط گروه عروس

با خودتان صادق باشید وقبول کنید که قدتان کوتاه است پس کت وشلوارهای کوتاه تر خریداری کنید مطمئن باشید که برازندگیتان صد چندان می شودچون کت های بلند باعث می شوند پاهای شما کوتاه تر از حدی که هست به نظر برسد .

واگر به این چند نکته نیز توجه کنید می توانید در نهایت زیبایی در کنار عروستان بدرخشید.

رنگ کت وشلوار: اگرچه کت وشلوار تیره در تضاد لباس سفید عروس زیباست اما شما می توانید از رنگ‌های روشن در کت و شلوارتان  استفاده کنید تا در مقابل عروس با آن لباس پفی  خیلی کوچکتر دیده نشوید. حتی می‌توانید از رنگ سفید و یا شیری استفاده کنید .

 

پارچه های راه راه هم انتخاب مناسبی است و تاثیر خوبی در بلند تر نشان دادن قد دارد.

یادتان باشد

.1کراوات پهن استفاده نکنید . به جای آن مدل های باریکتر بزنید.

.2 مقداری از سر آستین پیراهن خود را بیرون بگذارید تا بازوهای شما را بلندتر نشان بدهد.

 .3برگردان یقه باریک ونوک تیز هیکل شمارا کشیده تر نشان میدهد.

 

تعداد دکمه کت: کت های ۲ دکمه برای مردان کوتاه مناسب ترند،قرارگرفتن اولین دکمه کت شما در وضعیت پایین تر ،خطوط بلندی را ایجاد می کندوبدن شما را کشیده تر نشان می دهد.

 

چاک کت: کت شما بهتر است تک چاک باشد، فرم کت تک چاک بنحوی است که باعث یکپارچگی دید بیننده  از پشت سر شده و این امر به کشیدگی اندامتان کمک می کند. دراپ مناسب شما 2 ویا 4 می باشد.دراپ یعنی تفاوت سایز کت با شلوار مثلا کت سایز42 وشلوار سایز 40دارای دراپ 2 است.

کت های اندامی نپوشید این نوع کت ها باعث میشوند بالا تنه شما مثلثی شکل دیده شده و بالا تنه تان کم  ارتفاع دیده شود.

دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند..

در پایان خرید کردن هنگام غروب آفتاب، باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید، پس مراقب باشید تا حد امکان از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید

 

تهیه شده توسط گروه عروس

اگر چاق هستید و با رژیم هایی که گرفته اید نیز هنوز هم چاق به نظر می رسید  این مقاله را حتما بخوانید مطمئنا کمک زیادی می کند تا بتوانید دامادی بزازنده وشیک پوش باشید.

 

اول از همه رنگ کت وشلوارتان :براي انتخاب کت و شلوار دامادي به سراغ رنگ‌هاي رسمي مشکي، سرمه‌اي و يا زغالي‌ تيره برويد. اصولا کت و شلوارهایی که پارچه های براق دارند شما را چاق تر از چیزی که هستید نشان می د هند آقایان چاق بهتر است از کت و شلوارهایی با رنگ های تیره و مات استفاد ه کنند . اگر کت وشلوارتان راه راه باریک هم داشته باشد عالیست.

 

تعداد دکمه کت:از کت های یک یا ۲ دکمه بخرید .اگر قد بالاتنه شما نسبت به پایین تنه کوتاه تر است باید کت هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و کراوات باریک بپوشید.

یادتان باشد از کت هایی که دو طرف دکمه دارند نپوشید عرض شانه هایتان را بیشتر نشان می دهد که جلوه خوبی ندارد.

 

چاک کت: کت های پشت چاک د ار به خصوص اگر ۲ چاک در پشت د اشته باشند ، برای افراد درشت هیکل مناسب نیستند . چون چاک های پشت جلب توجه می کند و درشت بودن هیکل بیشتر به چشم می آید.
برش کت هم مهم است. بعضی کت ها به طور کامل د ر قسمت کمر جذب می شود ولی انواع د یگر از زیر بغل تا نزدیک ران پا برشی راسته د ارد . برش های راسته برای مردان با اندام و بالاتنه درشت تر مناسب تر است.

 

این موارد را نیز فراموش نکنید


دکمه سردست‌هاي براق و رسمي، به تيپ شما حالت رسمي‌تري مي‌بخشند و شما را شيک‌تر نشان مي‌دهند. اگر يکي از رنگ‌هاي تيره را براي کت و شلوار دامادي‌تان انتخاب کرده‌ايد حتما براي پيراهن زير آن سراغ رنگ‌هاي روشني مانند سفيد يا آبي روشن يا خاکستري روشن برويد

خرید کردن هنگام غروب آفتاب، باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید؛ به همین دلیل ممکن است پس از خرید، از انتخاب خود پشیمان شوید، پس مراقب باشید تا حد امکان از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید.

کراوات زرق وبرق دار نزنید در کل یادتان باشد براق بودن لباسهایتان هیکل شما را بیشتر در دید قرار می دهد .

ساعت باریك به دست نكنید.

 

 

تهیه شده توسط گروه عروس

صفحه1 از17
Body
Background Color
Text Color
Background Image