عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
شنبه, 26 اسفند 1391 16:37

انواع مدل دامن عروس

نوشته شده توسط 
دامن لباس عروس دامن لباس عروس

   بیشترین جلوه لباس عروس قسمت دامن آن است که با توجه به الگوهای مختلف ،  سبک و مدل اصلی لباس عروس را مشخص می کند. خیلی خوب است که قبل از انتخاب و سفارش لباس ، خودتان مدل ها و سبکهای لباس عروس  را بشناسید ، با انواع مدل های دامن آشنا شوید اطلاعاتی درباره این مدل ها و تناسبشان با اندامهای مختلف را بدانید تا برای انتخاب در بین مدل ها سردرگم نشوید و بتوانید به راحتی مدلی که پسندیده و برای خود درنظر گرفته اید را به خیاط و یا فروشنده لباس عروس خود تفهیم کنید.

 

دامن راسته

این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس عروس را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .

پیشنهاد ما این است که عروس خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند.

 

 

 

دامن مدل ماهی

این مدل دامن که به مدل پری دریایی نیز معروف است و از شباهت به این کارکتر گرفته شده بسیار زیبا و خیره کننده است. این مدل از بالاتنه تا پایین باسن کاملا جذب بوده و در قسمت پایین دامن پف دار و یا چین دار میشود. خانم های خوش اندام حتما برای به رخ کشیدن زیبایی اندامشان دامن مدل ماهی به تن کنند.

 

 

 

دامن پفی

 معمولا با بردن اسم لباس عروس مدل لباسی با دامن پف دار به خاطر می آید . در کشور ما نیز بیشترین طرفدار را لباس عروس های دامن پفی دارند.

این مدل دامن انواع مختلف دارد : گاهی دامن ساده و کلوش بوده و با یک ژیپون بزرگ پف دار میشود و گاهی با دادن چین و موجی های زیاد و متنوع به پارچه و تور دامن .

پیشنهاد می شود خانم های ظریف و ریز نقش از این مدل استفاده نکنند.

 

 

 

دامن چین دار

این مدل دامن بسیار قشنگ و فانتزی است . چین های طبقه طبقه ای به دامن فرم خاصی میدهد. این مدل دامن جز مدل های پرهزینه است چون پارچه زیادی برای دوخت آن مصرف می شود.

در مدل اسکارلتی که بین عروس های ما خیلی مد شده از مدل دامن چین دار طبقه ای استفاده می شود.

 این مدل دامن برای عروس خانم های قد بلند بسیار زیبا و مناسب اندامشان است.

 

 

دامن کوتاه

دامن کوتاه برای لباس عروس ، در فرهنگ ما عرف نیست ولی اگر می خواهید لباستان خاص و تک باشد و سنت شکنی کنید این مدل را انتخاب کنید . این مدل دامن بیشتر برای سبک لباس عروس های عروسکی استفاده میشود و طول آن می تواند متفاوت باشد (بالای زانو، روی زانو ، زیر زانو ) در بعضی مدل ها نیز فقط قسمت جلو دامن کوتاه و پشت آن بلند است.

به نظر می رسد مدل لباس عروس دامن کوتاه برای عروس خانمهای کم سن و سال جالب و منحصر به فرد باشد.

 

 

دامن لباس عروس

نوشته شده توسط : گروه عروس

خواندن 4977 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image