عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس مشاوره ازدواج دوران عقد و نامزدی چه رفتارهایی همسرمان را دلسرد میکند؟
شنبه, 13 دی 1393 11:02

چه رفتارهایی همسرمان را دلسرد میکند؟

نوشته شده توسط 

آقایان شایدد در ابتدا جذب جدیت و اخلاق محکم شما شوند و در ادامه این احساس در آنها رنگ میبازد ولی واقعا آقایان از چه رفتارهایی فراری هستند؟

1.  آنها زا زن هایی که مثل پلیس های ترافیک عمل می کنند دل خوشی ندارند.

بعضی از خانم ها عادت دارند دقیقا مثل یک پلیس راهنمایی و رانندگی رفتار کنند . اینجا برو ، اینرا نپوش ، الان نخواب و ... دقیقا مطابق یک پلیس راهنمایی در ترافیک . این موضوع بشدت به بدنه ی رابطه تان آسیب میزند.

2. زنهایی که واکنش نشان نمی دهند.

برخی از خانم ها انگار نسبت به تمامی مسایل همسرشان بی اهمیت اند برایشان مهم نیست که موضوع چقدر مهم باشد یا نباشد . همینکه موضوع متعلق به کسی بغیر از خودشان باشد و یا منافع دیگری جز خودشان در آن دخیل باشد به آن بی اهمیت اند . این اشتباه بزرگی است . مردها با ازدواج دنبال یک همدم خوب برای زندگی میگردند.

3. زنهایی که به خودشان نمی رسند.
بسیار دیده ایم که خانم ها بخاطر عقاید مذهبی تند ، فرهنگ خانوادگی ، حجم کار و یا حالات روحی به خودشان اهمیت نمیدهند . فراموش نکنید که حضور شما ، ظاهر شما و نگاه شما باید چشمان همسرتان را نوازش کند . داشتن موهای مرتب ، دهان خوشبو و مسواک زده ، ناخن های زیبا ، لباس های خوشرنگ و زیبا ، چهره ی آراسته بشدت آقایان را تحت تاثیر میگذارد .


4. زنهایی که خودشان را دوست ندارند و مداوم از خودشان و بدنشان بدگویی می کنند.
لطفا در مورد نواقصتان یا چیزهایی که بنظرتان خوشایند نیست یواشکی و به تنهایی فقط سر خودتان غر بزنید و سعی در رفع آنها کنید . این یک راز بزرگ است هرگز نگذارید آقایان از احساس بد شما نسبت به خودتان مطلع شوند.


5. زنهایی که فقط به وضعیت مادی مرد اهمیت میدهند .
خیلی از خانم ها میگویند که احساس مرد برایشان از همه چیز مهم تر است و این موضوع بشدت آنها را تحت تاثیر مثبت قرار میدهد و حاضرند هرکاری برایش انجام دهند اما اگر مردی بفهمد که همسرش اورا بخاطر وضعیت مالی اش انتخاب کرده همه چیز برایش رنگ میبازد و ممکن است رفتارش ، عملکردش و احساسش کاملا تغییر میکند.


6. زنهایی که درمورد روابط پیشین خود حرف می زنند.
این مسئله برای اقایان بسیار ناراحت کننده است و حتما شما می توانید حق را به آنها ندهید؟  مطمئناً اگر او هم در مورد روابط پیشین اش  با شما سخن بگوید شما بشدت آزده خاطر خواهید شد . اطفا درمورد گذشته تان مطلقا سخن نگویید.

7.خانم هایی که در شروع صحبت های عاشقانه که هیچوقت شروع کننده نیستند.
این رفتار از جمله رفتارهایی است که قدیم کاملاً طبیعی بوده است ف خانم ها بخاطر آداب و فرهنگ ، حجب و حیا سکوت میکردند و همواره سر به ریز می انداختند اما در این دنیای جدید، همه چیز فرق کرده است. مردهای ما دوست دارند که هر از گاهی هم همسرانشان شروع کننده باشد. اینکار برای خیلی از خانم ها سخت است چون از آن اول تصورشان این بوده که نباید خودشان را پایین بکشند و پیشقدم شوند. اما من این اطمینان را به شما می دهم که بااینکار نه تنها خودتان را کوچک نمی کنید، بلکه همسرتان را به خودتان دلگرم تر می کنید


 

خواندن 1978 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image