عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس لباس عروس یقه لباس عروس انواع مدل یقه لباس عروس با توجه به اندام شما
دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 04:03

انواع مدل یقه لباس عروس با توجه به اندام شما

نوشته شده توسط 

یقه ها بهترین ترفند هستند که گردن شما را کشیده‌تر یا کوتاهتر نشان دهند یا اینکه بالاتنه شما را بلندتر یا کوتاه تر و حتی سینه ها را کوچکتر یا بزرگتر از آنچه هست نشان دهند.

یقه های بلند و عمیق انتخاب خوبی برای افراد باریک و ریزه اندام است و یقه های کم عمق و کوتاه همیشه برای افراد پر و چاق استفاده می‌شوند.

 

اگر بدانید هر مدل یقه برای چه اندامی مناسب تر است می توانید یقه خاص اندام خود را پیدا کنید. برای همین به بررسی چند مدل از یقه که بیشترین استفاده در لباس عروس را دارند با ویژگی های آنها می پردازیم:

 

یقه هفت بلند
این یقه به شکل هفت می باشد . اندازه و ارتفاع  آن از شانه تا فرورفتگی قفسه سینه  متفاوت است

یک یقه هفت بلند وسیله خوبی است که گردن را بلند و کشیده تر نشان دهد در نتیجه برای کسانی که گردن کلفت و کوتاهی دارند بسیار مناسب است.

یقه هفت باز بر روی اندازه سینه‌ها تاثیر خوبی دارد و سینه ها را کوچک نشان می دهد برای کسانی که سینه های درشتی دارند پیشنهاد خوبی است.

 

یقه مربعی

خط افقی این مدل یقه عرض شانه‌ها را فراخ‌تر و پهن تر نشان می‌دهد و برای کسانی که شانه های کوچک دارند مناسب است و بالعکس .
پیشنهاد ما این است که اگر شانه‌های بزرگ و پهنی دارید از این مدل استفاده نکنید.

 

یقه گرد
این یقه مانند یک نیم دایره است و برای همه اندام‌ها مناسب است.

 یقه گرد بهترین انتخاب برای افرادی با بالاتنه بلند است دقت کنید اگر یقه گرد باز انتخاب می کنید چون در این یقه توجه به سینه بیشتر است خواه خط سینه دیده شود یا خیر، پس اگر سینه‌های بزرگی دارید این مدل مناسب اندام شما نمی باشد.

 

یقه دکلته

زیباترین و پرطرف دارترین نوع یقه لباس عروس یقه دکلته یا بدون بند می باشد اگر اندام متناسبی دارید بهترین انتخاب مدل دکلته می باشد خصوصا اگر شانه ها و بازوهای زیبا و ورزیده ای داشته باشید این مدل زیبایی اندام شما را کاملا به رخ می کشد.

 

یقه دلبری

این یقه به صورت قلب است و به یقه دلبری معروف است نوعی یقه دکلته و بدون بند محسوب می شود و چون بسیار ظریف و زنانه است برای لباس عروس بسیار زیبا و شکیل می شود

در این مدل شانه ها صاف تر دیده می‌شوند و یک خط ظریف منحنی از هر سینه دیده می‌شود. همچنین برای گردن‌های کوتاه و پر مناسب است.

اگر شانه‌هایتان کمی افتاده است این مدل برای شما خیلی مناسب است.

 

یقه قایقی

این مدل برای کسانی که شانه های کوچک و افتاده دارند بسیار مناسب است و افتادگی شانه را نشان نمی دهد . اگر می خواهید یقه لباستان کمی پوشیده باشد این مدل مناسبی برای شما خواهد بود.

 

یقه دورگردنی و هالتر

یقه دور گردنی همان طور که از نامش پیداست دور گردن را پوشش می دهد و اگر کمی قطر داشته و ایستاده تر باشد مانند یقه پرنسسی خودش را نشان می دهد .

برای اکثر اندامها مناسب است مخصوصا اگر شانه های فراخی دارید بسیار زیبا خواهید شد.

 

یقه توری بسته

این مدل یقه بیشتر گرد بسته است که جدای از جنس پارچه لباس ،  توری و یا گیپور سبک می باشد. کسانی که دارای بالاتنه کوتاه و سینه های کوچک هستند این مدل مناسبی است که بالاتنه را پرتر نشان دهد.

این مدل برای کسانی که دنبال لباس عروس پوشیده هستند پیشنهاد می شود.

 

یقه رومی

مدل رومی حالتی غیر متقارن دارد و تک حلقه ای روی شانه را پوشش می دهد . روی شانه چپ یا راست بودن آن سلیقه ای است ولی بیشتر مدل ها در سمت چپ شانه هاست . این مدل نیز جز مدلهای پرطرفدار دربین عروس خانم ها می باشد و برای اکثر اندامها مناسب است ضمنا جز یقه های بسته و کم عمق محسوب می شود . همچنین در بعضی از مدلهای دکلته برای زیبا تر شدن لباس تک بندی بر روی شانه قرار می دهند که می تواند جز این نوع یقه هم باشد. در عکس های زیر هر دو نوع مدل را می توانید ببینید.

 

می توانید مدلهای جدید و متنوع از انواع یقه را در مقالات دیگر قسمت یقه لباس عروس  ببینید.

خواندن 1956 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image