عروس | لباس عروس | آرایش عروس | عروسی
http://www.retail.ua
http://www.mymebel.kiev.ua
www.mymebel.kiev.ua
دسته بندی عروس برنامه ریزی عروس دسته گل و ماشین عروس پنج راهنمایی برای انتخاب دسته گل عروس
شنبه, 19 اسفند 1391 11:17

پنج راهنمایی برای انتخاب دسته گل عروس

نوشته شده توسط 
دسته گل عروس دسته گل عروس

    دسته گل عروس، بخش مهمی از مراسم عروسیه که نمی شه از کنارش به سادگی عبور کرد و به صورت اتفاقی انتخابش کرد. به همین دلیل چندتا راهنمایی درمورد انتخاب صحیح دسته گل عروس رو براتون می نویسیم.

1 . سعی کنید گل های فصل را انتخاب کنید

گل های فصل ، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا نیز سازگاری بیشتری دارند. گلهای رُز در فصل تابستان ، گل های لاله و نرگس در فصل بهار ، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان بسیار مناسب هستند.

 

2  . گل های مقاوم را انتخاب کنید

گل هایی را برای دسته گل عروس انتخاب کنید که به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعتها بدون آب تر و تازه باقی بمانند. بعنوان مثال رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی ، ارکیده و آفتابگردان گزینه های مناسبی هستند. بهتر است در این مورد با گل فروش ها مشورت کنید.


3  . در هنگام انتخاب دسته گل عروس ، مدل لباس عروس را درنظر داشته باشید


شکل و مدل لباس عروس در انتخاب مدل دسته گل عروس خیلی تاثیر گذار است. بعنوان مثال ، لباس عروس بلند ، باریک و ساده، با دسته گل آبشاری با گل های ارکیده تناسب دارد در حالی که یک لباس عروس کامل و پف دار که طرح ها و جزئیات زیادی دارد ، با یک دسته گل کوچک بسیار زیبا می شود.


4.خاطرات و علاقمندی های شخصی خود را در نظر بگیرید


از خاطرات و رویاهای خود الگو بگیرید تا یک حس خاطره انگیز را در عروسی خود تجربه کنید. بعنوان مثال اولین دسته گلی که از نامزد خود هدیه گرفتید چه نوع گل هایی داشت ؟ یا در دوران کودکی خود چه گلی را از همه بیشتر دوست داشتید؟ از این ایده ها در طراحی دسته گل عروسی خود استفاده کنید.


5  . یک نوع گل در دسته گل خود استفاده کنید


سادگی گاهی شیک ترین مدل است. در سالهای اخیر ، دیگر استفاده از چند نوع گل در دسته گل عروس مرسوم نیست. در حال حاضر در تزئین دسته گل های عروس ، فقط از یک نوع گل استفاده می کنند و مدل های ترکیبی دیگر از مد افتاده است. یک دسته از لاله های سفید یا صورتی و یا یک دسته گل از گلهای رُز قرمز رنگ می تواند انتخاب خوبی باشد

 

گردآوری از گروه عروس

خواندن 5005 دفعه
Body
Background Color
Text Color
Background Image